ODPOČET

 
Do začátku prvního T-CAMPu 2023 zbývá:  

 

 

CETEH

 

I. běh 2023 - TŘI T-CAMPTÝŘI

 

... mušketýři?... jasně, protože VŠICHNI ZA CARRYHO, CARRY ZA VŠECHNY... bude to skvělé a cool. A taky pěkně vostrý jako kordy D´Artagnana. A nebudou jen kordy... nejspíš i akordy. :-) Možná, že to Dumas nevěděl, ale letos naučíme pandičku zpívat.

 

II. běh 2023 - AVATAR

 

... modří už vědí, jsou chytří?... nebo jsou to jen bluebečci? že by... Šmoulové?... ale ne, Legenda o Pandoře pokračuje... Možná to bude zase trošku zašmodrchané a jiné a T-CAMPácky dvojkové... ale co už... :-) ... Avataři, Avatarky... zřím vás...

 

 

 

OBSAZENOST
 
 
 
 
 
 

FACEBOOK

 

T-CAMP má svoji skupinu na Facebooku, přidejte se k nám... klikněte zde

 

 

 

POČASÍ

 

Předpověď počasí

 

Letní tábory » Informace k přihlášce a k platbě

Informace k přihlášce a platbě

 

Přihlášku a další dokumenty naleznete zde.

Vyplněnou a podepsanou přihlášku vč. platby můžete osobně předat Mgr. Krčmářovi (škola, tělocvična) - potvrzení o platbě Vám dorazí následně

nebo

vyplněnou a podepsanou přihlášku zašlete e-mailem naskenovanou nebo vyfocenou na prihlasky@tcamp.cz


Přijetí platby a zálohy (nikoliv přihlášky) a tím i jistotu místa na T-CAMPu Vám potvrdíme e-mailem. K potvrzování plateb bude docházet postupně, kapacitu si hlídáme. Cena tábora je uvedena v sekci Letní tábory - Cena tábora 2022, platbu zasílejte na účet č. 267678670/0300, variabilní symbol - rodné číslo dítěte, do poznámky uveďte i celé jméno a běh - I. nebo II.

Storno podmínky: při neúčasti dítěte na táboře po uhrazení platby činí poplatek T-CAMPu Kč 4.950,-), v případě předčasného odjezdu z tábora z důvodu nemoci či úrazu bude vrácena alikvótní částka, snížená o fixní náklady (diplomy, odměny, další náklady T-CAMPu vynaložené předem). V případě odjezdu z jiných důvodů nelze vrácení částky uskutečnit.

Požadavky na ubytování – budeme v maximální míře akceptovat, avšak s ohledem na věk a pohlaví.

Pokud chcete vystavit fakturu, zašlete společně s přihláškou tyto údaje:

název společnosti na kterou má být faktura vystavena
adresu

popřípadě další údaje

© 2022 T-CAMP - T-CAMP ® je v České republice registrovanou ochrannou známkou

 

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.