ODPOČET

 
Do konce druhého T-CAMPu 2021 zbývá:  

 

 

CETEH

 

I. běh

Jumanji - jste připraveni ke hře? Tak vítejte v T-CAMP džungli...

 

II. běh

Večerníček aneb z pohádky do pohádky - Rákosníček, Maxipes Fík, Mach a Šebestová, ti všichni? Ano, proč ne a v režii T-CAMPu, to bude teprve pecka...

 

 

OBSAZENOST
 
 

FACEBOOK

 

T-CAMP má svoji skupinu na Facebooku, přidejte se k nám... klikněte zde

 

 

 

POČASÍ

 

 

Letní tábory » Informace o táborech 2021

Informace o dětském táboře 2021

Přátelé t-campáci a t-campačky, zkrátka všichni co si chcete užít léto, i v roce 2021 připravujeme pro děti letní dětský camp, I. běh - 02.07.2021 - 16.07.2021, II. běh - 16.07.2021 - 30.07.2021, a to na novém místě v Hutě Resort - foto zde.

V roce 2021 bude opět model středně velkého tábora pro oba běhy, věříme, že si to společně s dětmi ještě více užijeme. Rádi uvidíme všechny, kteří s námi vždy pravidelně jezdili. Z výše uvedených důvodů Vám všem místo nemůžeme zaručit jinak, než po připsání platby na účet T-CAMPu (zaslání přihlášky se bere samo sebou). Pokud s námi chcete o prázdninách jet, neváhejte.

Tábor je pro děti ve věku od 6 do 17 let (lze se domluvit individuálně).

Děti na táboře budou rozděleny do těchto skupin:

BOJOVÁ UMĚNÍ – aikidó, kick box, jiu-jitsu, karate

- TANEC - moderní tanec, břišní tanec, aerobik

ŠIKOVNÉ RUCE - malba na hedvábí a kameny, skládání z papíru, výr. korálků, pletení náramků, model. z hmoty atd.

- JÓGA – základy jógy, jógové pozice, sestavy

- FOTBAL – základy fotbalu pod vedením licencovaného trenéra

- T-NERF PRO POHODÁŘE – bláznění s nerfkami v lese

- TÁBORNÍK – základy tábornických dovedností, napojení na přírodu

- UNIVERZÁL – základy všech kolektivních sportů, s možností zařazení programu dle aktuálního zájmu dětí

Zaměření probíhá v dopoledních hodinách pod vedením zkušených lektorů a oddílových vedoucích. Odpoledne a večer se všechny děti propojují a účastní táborového programu - celotáborová hra (CETEH), sportování - softball, fotbal, volejbal, líný tenis, přehazovaná, diskotéky, výlety, noční hra, dílny (možnost vyzkoušet si různé dovednosti jako např. střelba ze vzduchovky, vaření, grappling, tanec, míchání koktejlů... ). Pro zájemce chystáme oblíbené přenocování mimo tábor v lesních podmínkách v hamakách (vlastní spacák podmínkou). Zpestřením tábora bývá i „Boxing day“, což je legrační výměna rolí mezi nejstaršími dětmi a vedoucími oddílů a spousta jiné táborové zábavy.

CETEH - celotáborová hra se jako každý rok i letos prolíná celým táborem, napříč specializacemi, a stmeluje děti dohromady. Bližší informace k CETEHu naleznete
zde. Ti co s námi jezdí, ví, že hra je plná kostýmů a nápaditých předscén (tj. motivační divadlo uvádějící každou etapu CETEHu). Pokud máte, můžete si s sebou vzít související předměty – více info najdete v sekci k CETEHu. Vyústěním CETEHu je tradiční JARMARK, při kterém si děti dle svých úspěchů mohou „táborové peníze“ vyměnit za různé hračky, sladkosti atd.

Na táboře bude i bazén, který je nám po celou dobu k dispozici. Dohled je zabezpečen po celou dobu programu (děti nejsou nikdy u bazénu bez přítomnosti dospělé osoby a zdravotníka). 

Zdravotnický dozor je přítomen po celou dobu tábora.

Kromě menších výletů do okolí plánujeme jeden celodenní výlet, často dle přání dětí.

© 2021 T-CAMP - T-CAMP ® je v České republice registrovanou ochrannou známkou

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.