ODPOČET

 
Do začátku prvního T-CAMPu 2023 zbývá:  

 

 

CETEH

 

I. běh 2024 - ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ...

 

 

 

II. běh 2024 - CARRYLÍK A TOVÁRNA NA ČOKOLÁDU...

 

 

 

OBSAZENOST

 
 
 

FACEBOOK

 

T-CAMP má svoji skupinu na Facebooku, přidejte se k nám... klikněte zde

 

 

 

POČASÍ

 

Předpověď počasí

 

Letní tábory » Informace o táborech 2024

Informace o dětském táboře 2024

Přátelé t-campáci a t-campačky, zkrátka všichni co si chcete užít léto, i v roce 2024 připravujeme pro děti letní dětský camp, I. běh - 30.06.2024 - 13.07.2024, II. běh - 14.07.2024 - 27.07.2024, a to na prověřeném objektu - Hrachov - I. běh i II. běh v horní části areálu.

V roce 2024 bude opět model středně velkého tábora pro oba běhy cca 120 dětí, věříme, že si to společně s dětmi ještě více užijeme. Rádi uvidíme všechny, kteří s námi vždy pravidelně jezdili. Z výše uvedených důvodů Vám všem místo nemůžeme zaručit jinak, než po připsání platby na účet T-CAMPu (zaslání přihlášky se bere samo sebou). Pokud s námi chcete o prázdninách jet, neváhejte.

Tábor je pro děti ve věku od 6 do 17 let (lze se domluvit individuálně).

Děti na táboře budou rozděleny do těchto skupin:

BOJOVÁ UMĚNÍ – aikidó, kick box, jiu-jitsu, karate

- TANEC - moderní tanec, břišní tanec, aerobik

ŠIKOVNÉ RUCE - malba na hedvábí a kameny, skládání z papíru, výr. korálků, pletení náramků, model. z hmoty atd.

- JÓGA – základy jógy, jógové pozice, sestavy

- T-NERF PRO POHODÁŘE – bláznění s nerfkami v lese

- TÁBORNÍK – základy tábornických dovedností, napojení na přírodu

- UNIVERZÁL – základy všech kolektivních sportů, s možností zařazení programu dle aktuálního zájmu dětí

Zaměření probíhá v dopoledních hodinách pod vedením zkušených lektorů a oddílových vedoucích. Odpoledne a večer se všechny děti propojují a účastní táborového programu - celotáborová hra (CETEH), sportování - softball, fotbal, volejbal, líný tenis, přehazovaná, diskotéky, výlety, noční hra, dílny (možnost vyzkoušet si různé dovednosti jako např. střelba ze vzduchovky, vaření, grappling, tanec, míchání koktejlů... ). Pro zájemce chystáme oblíbené přenocování mimo tábor v lesních podmínkách v hamakách (vlastní spacák podmínkou). Zpestřením tábora bývá i „Boxing day“, což je legrační výměna rolí mezi nejstaršími dětmi a vedoucími oddílů a spousta jiné táborové zábavy.

CETEH - celotáborová hra se jako každý rok i letos prolíná celým táborem, napříč specializacemi, a stmeluje děti dohromady. Bližší informace k CETEHu naleznete
zde. Ti co s námi jezdí, ví, že hra je plná kostýmů a nápaditých předscén (tj. motivační divadlo uvádějící každou etapu CETEHu). Pokud máte, můžete si s sebou vzít související předměty – více info najdete v sekci k CETEHu. Vyústěním CETEHu je tradiční JARMARK, při kterém si děti dle svých úspěchů mohou „táborové peníze“ vyměnit za různé hračky, sladkosti atd.

Na táboře bude i bazén, který je nám po celou dobu k dispozici. Dohled je zabezpečen po celou dobu programu (děti nejsou nikdy u bazénu bez přítomnosti dospělé osoby a zdravotníka). 

Zdravotnický dozor je přítomen po celou dobu tábora.

Kromě menších výletů do okolí plánujeme jeden celodenní výlet, často dle přání dětí.

© 2022 T-CAMP - T-CAMP ® je v České republice registrovanou ochrannou známkou

 

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.