ODPOČET

 
Do začátku prvního T-CAMPu 2023 zbývá:  

 

 

CETEH

 

I. běh 2023 - TŘI T-CAMPTÝŘI

 

... mušketýři?... jasně, protože VŠICHNI ZA CARRYHO, CARRY ZA VŠECHNY... bude to skvělé a cool. A taky pěkně vostrý jako kordy D´Artagnana. A nebudou jen kordy... nejspíš i akordy. :-) Možná, že to Dumas nevěděl, ale letos naučíme pandičku zpívat.

 

II. běh 2023 - AVATAR

 

... modří už vědí, jsou chytří?... nebo jsou to jen bluebečci? že by... Šmoulové?... ale ne, Legenda o Pandoře pokračuje... Možná to bude zase trošku zašmodrchané a jiné a T-CAMPácky dvojkové... ale co už... :-) ... Avataři, Avatarky... zřím vás...

 

 

 

OBSAZENOST
 
 
 
 
 
 

FACEBOOK

 

T-CAMP má svoji skupinu na Facebooku, přidejte se k nám... klikněte zde

 

 

 

POČASÍ

 

Předpověď počasí

 

Letní tábory » Letní tábory - info

Letní tábory - info

 

Letní tábor vedou zkušení oddíloví vedoucí, většinou VŠ studenti či absolventi, mnozí z nich si vyzkoušeli i pozici praktikanta a nezřídka máme ve svých řadách i ty, kteří na naše tábory jezdily jako děti. Mají tak mnohaletou praxi a odpovídající přístup.

„Kostra“ tábora, tj. vedení tábora a odd. vedoucí zůstává již několik let stabilní. 

Program tábora se skládá z odborně vedených specializací (více viz. Specializace tábora). V oddílech bývá obvykle 12 - 15 dětí, jejich přání na ubytování s kamarádem (a nejen ta…) apod. plníme vždy, kdy to jen trochu jde. 

V ceně tábora je zahrnuto ubytování, strava - snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, pitný režim, odborný dozor, zdravotnický dozor, odměny pro děti. Doprava je vlastní.

Ubytování je v chatičkách, menší děti v hlavní zděné budově (toalety a sprchy se nacházejí v hlavní budově i vedle chatiček).

© 2022 T-CAMP - T-CAMP ® je v České republice registrovanou ochrannou známkou

 

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.