ODPOČET

 
Do začátku prvního T-CAMPu 2023 zbývá:  

 

 

CETEH

 

I. běh 2023 - TŘI T-CAMPTÝŘI

 

... mušketýři?... jasně, protože VŠICHNI ZA CARRYHO, CARRY ZA VŠECHNY... bude to skvělé a cool. A taky pěkně vostrý jako kordy D´Artagnana. A nebudou jen kordy... nejspíš i akordy. :-) Možná, že to Dumas nevěděl, ale letos naučíme pandičku zpívat.

 

II. běh 2023 - AVATAR

 

... modří už vědí, jsou chytří?... nebo jsou to jen bluebečci? že by... Šmoulové?... ale ne, Legenda o Pandoře pokračuje... Možná to bude zase trošku zašmodrchané a jiné a T-CAMPácky dvojkové... ale co už... :-) ... Avataři, Avatarky... zřím vás...

 

 

 

OBSAZENOST
 
 
 
 
 
 

FACEBOOK

 

T-CAMP má svoji skupinu na Facebooku, přidejte se k nám... klikněte zde

 

 

 

POČASÍ

 

Předpověď počasí

 

T-CAMP Aikidó Dojo » O našem klubu

O našem klubu

 

Klub TCAD funguje 12 let, pracujeme s aikidoky (cvičenci aikidó) ve věku od 5 do 17 let. Náš oddíl je otevřen všem zájemcům o bojová umění či sporty, hlavní činností však zůstává bojové umění Aikidó.

Smyslem je nabídnout celoroční volnočasovou aktivitu pro děti a mládež, zejména pak těm, které zaujmou lekce na letním prázdninovém campu

T-CAMPu. T-CAMPáci tak mají pokračovat v aikidó i ve školním roce.

Tréninky probíhají 2x týdně v kvalitně vybavené tělocvičně. Cvičíme na tatami (žíněnkách), k nácviku lze v našem klubu využít i různých lap, chráničů rukou atd….Důraz klademe na etiketu, nedílnou součástí bojového umění musí být respekt k autoritám, svému partnerovi i sobě samému.

Za dobu fungování oddílu prošlo klubem několik set dětských aikidoků. Cvičíme podle metodiky ČFAI - České federace Aikidó.

© 2022 T-CAMP - T-CAMP ® je v České republice registrovanou ochrannou známkou

 

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.